מצאו חבילת נופש לחו”ל לכל היעדים בעולם ובמחירים
יוצאי דופן!

הישראלים נוסעים לחו”ל בכל עונות השנה ומתכננים את החופשה שלהם באמצעות שיטת “הכל כלול” הידוע בשם “נופשונים”, או השם הפופולרי יותר “חבילות נופש”.

מחירי הטיסה, המלון, הארוחות וההעברות משדה התעופה, כאשר באים בנפרד, יכולים להגיע לסכום גבוה בהרבה, מאשר אם ירכשו יחד מלכתחילה, בחבילה. סוכני הנסיעות מזמינים מראש את כל מרכיבי חבילת הנופש ולכן מקבלי מחירים מוזלים משמעותית, ובכך מייצרים חבילות נופש במחירים אטרקטיבים ויוצאי דופן.

כיום קיים מגוון עצום של חבילות נופש לחו”ל, במחירים לכל כיס ולכל יעד וניתן להזמין חופשה לחו”ל בכל ימות השנה לכמה ימים ואפילו כמה שבועות, כאשר המחירים משתנים מיעד ליעד ומתאריך לתאריך. למעשה, המחירים מאוד דינאמים וביום אחד ניתן למצוא מחירים זולים לחבילת נופש ביעד מסויים, אך ביום שלאחריו המחירים יכולים להשתנות כליל.

איפה מוצאים השוואות מחירים של חבילות נופש לחו”ל?

סוכני נסיעות קטנים וגדולים רוכשים חבילות נופש מראש ומעת לעת, לפי זמינות והזדמנויות שעולות להם בתחום העסקי. כמו כן, חבילות שהם טרם מכרו, מוצעות לעתים במחירים זולים במיוחד. מצב דינאמי זה מייצר שוק עם הרבה תחרות, מה שעובד לטובת הצרכן ומביא להורדת מחירים. בכל מקרה, כדאי מאוד לקבל מספר הצעות מחיר מסוכנים שונים. תופתעו איזה מבצעים יש בחבילות נופש לחו”ל.

מבחר רב של סוכני נסיעות עובדים עם אתר פרייס קול ומעדכנים את גולשינו בהצעות מחיר לחבילות נופש מזדמנות וקבועות לחו”ל, מה שבעצם משמש כ “מנוע חיפוש חבילות נופש בחו”ל”.

מלאו את טופס ה “PriceCall” ומספר סוכנים יחזרו אליכם עם הצעות מחיר מגוונות לפי היעד והתאריך שתציינו ויעזרו לכם במציאת חבילות נופש לחו”ל.

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: חבילות נופש
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות