המדריך לבחירת הטיול הקיץ הבא שלכם

הקיץ מתקרב, הטמפרטורות מרקיעות שחקים וזה הזמן להתחיל לתכנן את טיול הקיץ הבא. אמנם מדובר בעונה מבוקשת והמחירים בהתאם, עדיין מדובר בתקופה אולטימטיבית ליציאה לחופשה לגיטימית, במיוחד אם יש ילדים בתמונה ואלו יוצאים לתקופת חופש לא מבוטלת. בין אם מדובר בטיול זוגי או עם הילדים, האפשרויות כיום בלתי מוגבלות וניתן לבחור מבין יעדי הקיץ המרתקים הכוללים את יעדי אירופה, ארה”ב וחלק מיעדי המזרח. בנוסף לאפשרות הבחירה של היעד, ביכולתכם לבחור את אופי וסגנון הטיול. לצד האפשרות לצאת לטיול אתגרי הכולל טרקים ופעילויות אתגריות, תוכלו לצאת לטיול רגוע שכולל שכיבה אל מול נופים כחולים. לצד ההזדמנות לתכנן מסלול טיול בעצמכם, תוכלו להצטרף לטיול מאורגן שיחסוך לכם את כל הארגונים הלוגיסטיים טרום הטיול. להלן מספר דגשים שינחו אתכם בבחירת טיול קיץ 2013:

בקצב אישי או מסלול מתוזמן היטב

חלק מעדיפים לטייל בקצב אישי, כאשר את המסלול ניתן כיום לתכנן ביתר קלות מתמיד. ניתן לקבל רעיונות למסלולים נבחרים באתרי טיולים הממליצים בצורה מפורטת על מסלולי טיולים נפוצים, כולל מקומות לינה, אטרקציות, מסעדות ויתר המרכיבים והעצות הנדרשים כדי להוציא לפועל טיול מוצלח. אפשרות נוספת היא להתייעץ עם נציג חברת תיירות שיתכנן לכם מסלול טיול בהתאם לצרכים ולהעדפות. טיול מאורגן עצמאי הפך לנפוץ בתקופה האחרונה, כאשר היתרון הבולט הוא שהמסלול של הטיול, המהווה המרכיב העיקרי להצלחתו יתוכנן על ידי מומחה ומבין בתחום, כאשר באותו מעמד תוכלו להזמין את הטיסות, מקומות הלינה, להשכיר רכב ו”לתפור” חבילת נופש בדיוק בהתאם לנדרש. אפשרות נוספת היא לחסוך את הטרחה והלחץ במהלך הטיול עצמו ולהצטרף לטיול מאורגן קבוצתי. כך תוכלו ליהנות מטיול רווי חוויות, מרתק עם מינימום דאגות ואחריות לפני הטיול, במהלכו ועד השיבה הביתה. כל הנדרש מבחינתכם הוא לבחור את מסלול הטיול המתאים ולהזמין.

המקצועיות מאחורי טיול מוצלח

מאחורי כל טיול מוצלח לחו”ל עומדת חברת תיירות מקצועית ואמינה. בין אם תבחרו להזמין מרכיבי הטיול ולהרכיב טיול עצמאי משלכם או להצטרף לטיול מאורגן, כדאי לבחור בחברת תיירות מוכרת ובעלת מוניטין שקיבלתם עליה המלצות ממטיילים שנעזרו בשירותיה ויכולים להעיד על מקצועיותה. עדיף כמובן גם לעמוד בקשר עם אותו נציג חברה שקיבלתם המלצות לגביו. מאחר והתשלום מועבר ישירות לחברת התיירות, לא כדאי להתפתות אחרי מבצעים מיוחדים של חברה אנונימית ולא מוכרת וחשוב לוודא שההשקעה שלכם בטוחה ובידיים טובות עד כמה שניתן. המלצות על חברות תיירות תוכלו למצוא גם בגלישה בפורומים של טיולים, שם תוכלו להתייעץ עם קהילת מטיילים אחרת.

הפרטים שיעשו את ההבדל בבחירת טיול מאורגן

במידה והחלטתם להצטרף לטיול מאורגן, בין אם לטיול מאורגן לארה”ב או טיול מאורגן לרוסיה ( להלן בהרחבה על מסלול טיול רלוונטי), חשוב לוודא שהמסלול אכן מותאם ברמת הקושי שלו ליכולות שלכם. ישנם טיולי “כוכב” המציעים לינה בבית מלון אחד ויציאה לטיולים יומיים. מדובר בטיול שהינו רגוע יחסית לעומת טיולים הכוללים מספר מקומות לינה. בכל מקרה, וודאו כי אכן מדובר בטיול בו הכל כלול כך שלא תופתעו לגבי ימי טיולים פנויים שישפיעו על עלות הטיול הכללית. זכרו לשים לב לאותיות הקטנות מאחורי מסמך ההרשמה לטיול, כולל דמי הביטול במידת הצורך ויתר הנושאים הנדרשים. וודאו מראש גם את וודאות יציאת הטיול ושאכן יש מספיק נרשמים. בנוסף, בררו לגבי טיולים ייעודיים רלוונטיים לכם. כיום קיימת מודעות לטיולים ייעודיים כמו טיולי משפחות, צעירים אחרי הצבא, בני גיל הזהב, שומרי מסורת ועוד. כדאי להירשם לטיול הרלוונטי ביותר כדי ליהנות מטיול מותאם מבחינת תכניו ומקבוצת מטיילים הומוגנית מבחינת הגילאים ותחומי העניין.

נסיעה מוצלח!

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: המדריך לבחירת הטיול הקיץ הבא שלכם
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות