טיסות במחירים משתלמים, בארץ ובעולם

רוצים לטוס לחו”ל? בין אם אתם יוצאים לחופשה מהנה, בין אם לנסיעת עסקים או בין אם זה רק לביקור, עליכם למצוא טיסה ליעד אליו אתם רוצים להגיע. כיום, באמצעות טיסה ניתן להגיע לכל קצוות תבל.

באתר זה תוכלו לקבל הצעות מחיר לטיסות לכל היעדים ומכל חברות התעופה, לעשות השוואות מחירים בין הטיסות השונות, ולבחור את הטיסה המתאימה ביותר עבורכם.

בבואכם לחפש טיסה, שימו לב לכמה פרמטרים עיקריים:

  • האם הטיסה ישירה או ישנה עצירה בדרך
  •  אם ישנה עצירה, מהו זמן המתנה
  •  שימו לב להפרשי השעות בין המדינות השונות, על מנת שלא תתפספסו בזמנים
  • האם הטיסה סדירה או טיסת שכר (טיסת צ’ארטר)

טיסות סדירות הן טיסות מסודרות, אשר יוצאות בזמנים מסוימים שנקבעו מראש ולא ניתנים לשינוי. טיסות שכר (צ’ארטרים) לעומת זאת, הן טיסות אשר המאפיין העיקרי שלהן, הוא שהשעות ניתנות לשינוי בכל עת ולכן הן זולות יותר מטיסות סדירות. אין לוח זמנים מדויק וצריך לעקוב כל הזמן אחר השינויים. טיסות אלו מגיעות לכל מיני מקומות שטיסות סדירות לא בהכרח יגיעו אליהם והן נפוצות יותר בעונות התיירות החזקות.

כיום ישנה תחרות רבה בין חברות התעופה השונות ובהתאם גם המחירים. אם פעם להגיע לארה”ב או דרום אמריקה היה יעד נכסף שלא אפשרי לכל כיס, הרי שהיום זה שונה. תוכלו למצוא הצעות מחיר שונות ומגוונות לכל יעד, ממספר חברות תעופה ומגוון אופציות – עם עצירה בדרך, באיזו מדינה עוצרים, עם החלפת טיסה באמצע ועוד.

גם בארץ ישנן טיסות לאילת ובחזרה וגם כאן תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר מהחברות השונות (ארקיע, ישראייר, אל על) ומסוכנים שונים.

בדיוק בשביל זה הקמנו את אתר פרייסקול. הזינו את פרטיכם ועד 5 מהמובילים בתחום יחזרו אליכם עם הצעות מחיר.

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: טיסות
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות