היכן ניתן לבצע השוואת מחירי ליסינג וטרייד אין

היכן ניתן לבצע השוואת מחירי ליסינג וטרייד אין? התשובות לפניכם

 

מרבית האנשים רוכשים היום מכוניות בעסקאות ליסינג או טרייד אין עם חברות ליסינג. האפשרות לרכוש מכוניות במחירים מוזלים ובתנאים טובים, הפכו מסלולים אלה למבוקשים ואהודים מאוד בקרב אנשים פרטיים וכן בקרב חברות עסקיות שמבקשות לרכוש מכוניות לעובדים שלהם.

מגוון האופציות שמציגות חברות ליסינג ללקוחות הפוטנציאליים, מעלה את הצורך לכלים נוחים ושימושיים עבור השוואות בין ההצעות השונות שהם מקבלים מאותן חברות. רק באמצעות כלים נוחים, שידעו להשוות בין ההצעות, הם ידעו בדיוק מה משתלם להם ומה לא והיכן מומלץ להם לרכוש את המכונית ואיזו הצעה הכי משתלמת עבורם.

לפני שנציג כאן כמה אופציות לבדיקה והשוואה, חשוב לזכור, כל עסקת טרייד אין שמוצעת לנו, אנחנו יכולים לבדוק את התנאים שלה על פי המחירון של יצחק לוי, על פי השנה והקמ”ש שעשה הרכב. כמובן שלפני הקנייה נצטרך לדעת את המצב האמיתי של הרכב, כמה תאונות הוא ספג, כמה ידיים הוא עבר וכן הלאה. יש משתנים שישפיעו יותר על המחיר ויש משתנים שפחות, אך ככל שנדע יותר משתנים כך התמונה תהיה יותר ברורה עבורנו. חשוב לציין, שבדרך כלל חברות ליסינג שמבצעות גם טרייד אין, לא מסתירות מידע ולא נוהגות לשקר ללקוחות שלהן. מן הסתם, כל הנתונים משמעותיים בתנאי שמדובר ברכב לא חדש, רכב חדש הנתונים האלה לא קיימים ולכן הם לא חשובים.

כלים להשוואות מחירי ליסינג וטרייד אין

ובכן, קיימות בפנינו 2-3 כלים להשוואת מחירי ליסינג ועסקאות טרייד אין. ראשית, אנחנו תמיד יכולים לעשות השוואה ידנית בין ההצעות. זה יכול להיות כאשר אנחנו מקבלים מספר הצעות ולבחון אחת מול השנייה ואנחנו יכולים לעשות את זה באמצעות השוואות דרך אתרי האינטרנט של החברות השונות.

דרך הרבה יותר נוחה היא לבצע השוואה דרך אתרי השוואות מחירים, מכניסים את הנתונים שאנחנו מבקשים ויוצרים השוואה בין מספר גורמים, האתר מבצע את השקלול של הנתונים השונים ומראה לנו איפה הכי זול. אופציה אחרת דומה, היא שאנחנו משאירים את הפרטים שלנו, והאתר דואג להעביר אותם למספר חברות, הן חוזרות אלינו עם ההצעות ואנחנו מבצעים השוואה ביניהן.

בסופו של דבר, אחרי כל השוואה, נצטרך לשבת עם איש מכירות מטעם החברה שיציע לנו הצעה מסוימת, ואז נוכל להתמקח איתו במטרה להוריד מן ההצעה על מנת לקבל מחיר זול יותר. אך העיקרון הוא, שקודם לכן נדאג לעשות השוואה בין החברות השונות על מנת שנדע מי מציע לנו את ההצעה הטובה ביותר.

ההצעה איננה רק עניין של מחיר, אלא גם סוג של הרכב, שנה, קמ”ש (בהנחה ולא מדובר ברכב חדש) וכמובן תנאים נוספים כגון ביטוח ואחריות. כל אלה ישפיעו על ההחלטה שלנו, איזה רכב לרכוש ומהיכן.

 

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: היכן ניתן לבצע השוואת מחירי ליסינג וטרייד אין
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות