ניכיון צ’קים אשראי חיוני להישרדות עסקים קטנים

עסקים קטנים קמים מלאי תשוקה לתחום העיסוק שלהם ועם רצון רב להצלחה. הנתונים מראים תוצאות לפיהן עסקים קטנים רבים לא שורדים את השנה הראשונה ועוד פחות מהם מצליחים לשרוד לאחר חמש שנים. המציאות הישראלית הופכת את הקמת העסק לא פעם לסיכון משמעותי לחיי מי שמקים אותם כשהסיבות העיקריות לאי הצלחת העסקים הם:

  • קשיי תזרים
  • חוסר בתוכנית עסקית
  • אי הבנה בתמחור
  • בחירות לא נכונות של מוצרים, שירותים או מיקום

עם זאת, ישנם עסקים קטנים שמצליחים, ניגשים לדרך כשהם מתכננים את הפעילויות שלהם והתוצאות בשטח מעולות.

קשיי תזרים

קשיי תזרים יכולים להפיל עסק ומהר מאד. הבעיה הגדולה ביותר היא שיכול להיות שהעסק תוכנן כהלכה, המוצרים הנמכרים בו מתאימים לקהל היעד, אך התזרים אינו מאפשר להמשיך את הפעילות. במקרה כזה, ניכיון צ’קים יכול להיות הפתרון המתאים ביותר עבור העסק ובעליו.
בניכיון צ’קים העסק מוסר לחברת הניכיון את הצ’קים הדחויים שקיבל מלקוחותיו ומקבל תמורתם במזומן את הערך הנקוב על גבי הצ’ק בניכוי עמלה. ניכיון צ’קים מאפשר לעסקים לנהל את תזרים המזומנים שלהם תוך כדי גיוון מסגרות האשראי של העסק בצורה קלה ומהירה. נכיון צ’קים יכול להפריד את העסק מהצלחה להפסד וכשמדובר בהפסד של עסק קטן הוא כולל לרוב גם פגיעה בבעל העסק עצמו. האשראי חיוני להישרדות של העסקים הקטנים ואם אתם שמים לב שהבעיה של העסק היא בתזרים, תוכלו לבדוק את הפתרון של נכיון צ’קים אותה מבצעת חברה בעלת רישיון לכך.

הכנת תוכנית עסקית

תוכנית עסקית צריכה להיות קודמת להתחלת העסק, אך ניתן להכין אחת שכזו בכל רגע של העסק ובוודאי אם אתם חשים שהעסק בבעיה ואתם רוצים להילחם עליו. התוכנית העסקית תכלול את כל המרכיבים כולל כיצד תבצעו את עבודת השיווק, אלו מוצרים או שירותים תמכרו וכיצד יהיה לכם תקציב. אם לעסק כבר יש קשיי תזרים זה הזמן גם לבחון פתרונות שונים כמו פתרונות של ניכיון צ’קים אשר נותנים לעסק אשראי שיכול להפריד בין נפילה של העסק לבין המשך פעילות והצלחה שלו. בכל רגע נתון אתם יכולים לעצור ולתכנן את הפעולות העתידיות של העסק.

תמחור לא נכון

יכול להיות שאתם בעלי מקצוע נפלאים, אך התמחור שלכם לא תואם את השוק או את הצורך של העסק. במקרה כזה יש לבצע פעילויות מתקנות כמו למשל להעלות מחירים (לא תמיד פשוט כמובן), לשנות את המוצרים או להגדיר בצורה שונה את השירות שלכם.

בחירת מוצרים או שירותים

יכול להיות שהבעיה של העסק היא מוצרים לא מתאימים לקהל היעד או מיקום בעייתי. לעתים יכול להיות ששווה לשקול לשנות את המיקום של העסק, גם אם הדבר דורש מכם מאמצים רבים. אם הבעיה של העסק היא מיקום, יהיה מאד קשה להצליח מבלי לשנות אותו ואין לחשוש משינוי זה. אם הבעיה היא המוצרים אותם אתם מוציאים למכירה, עליכם לבחון אותם ולבדוק גם עם קהל היעד אלו מוצרים או אלו שירותים יעניינו אותו יותר.

 

טיפים נוספים בנושא ניכיון צ’קים תוכלו למצוא כאן

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: ניכיון צ’קים אשראי חיוני להישרדות עסקים קטנים
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות