קריטריונים להשוואת מחירים במשלוחי פרחים ברשת

משלוחי פרחים מאז ומתמיד היוו מחווה ומתנה פופולארית עבור אירועים מסוגים שונים, הן אירועים עצובים והן אירועים משמחים. בשנים האחרונות, גם תחום משלוחי הפרחים עובר התאמות מסוימות לעידן הדיגיטלי בו אנו חיים, שכן יותר ויותר אנשים משתמשים ברשת האינטרנט על מנת להזמין משלוח פרחים בצורה קלה ונוחה.

כמובן שאחד היתרונות הגדולים ביותר של צרכנות ברשת, גם במקרה של משלוחי פרחים, הוא היכולת לבצע השוואת מחירים מקיפה ופרטנית בקלות ובמהירות, וכך להגיע בדיוק לסוג המוצר בו אנו מעוניינים, במחיר הטוב ביותר.

במידה ואנו מעוניינים להזמין משלוח פרחים עבור מטרה זו או אחרת, מהם הקריטריונים אותם עלינו לקחת בחשבון בעת ביצוע השוואת המחירים?

 

סוג הזר והמחיר

הקריטריון הגדול והחשוב ביותר הוא סוג הזר אותו אנו מעוניינים להזמין. זה אולי נשמע לחלקנו כאילו אין כאן יותר מדי בחירה או התלבטות, אבל כיום אנו יכולים להזמין משלוח עבור עשרות סוגים שונים של זרים. גם אם אנו נכנסים בהשוואת המחירים לקטגוריה מסוימת (דוגמת – זר כלה, זר ללידה, זר לניחום אבלים וכד’), בתוך כל קטגוריה נמצא סוגים רבים ושונים של זרים – זרים משולבים המכילים מספר סוגי פרחים מול זרים המכילים סוג אחד בלבד, זרים המכילים גם “הפתעות” נוספות דוגמת בלונים או בקבוק יין, זרים מתוקים המכילים גם ממתקים ושוקולדים, זרים המגיעים בתוך עציצים יוקרתיים ועוד.

לפני או אחרי שצלחנו קטגוריה זו והחלטנו בדיוק איזה סוג זר אנו מעוניינים, באילו צבעים ובאיזה עציץ יגיע, כדאי כמובן לשים לב גם לקטגוריית המחיר – המטרה העיקרית של ביצוע השוואת מחירים ברשת היא להשיג את העסקה הטובה ביותר – הזר בו אנו מעוניינים במחיר הטוב ביותר. במקרה זה כדאי מאוד לשים לב בדיוק מה כולל המחיר – האם הוא כולל הכל או שאנו צריכים להוסיף כסף על כל מיני אלמנטים (לדוגמה, בחנות אחת אולי תמצאו את אותו זר במחיר נמוך יותר אך במהלך ההזמנה תגלו כי עליכם להוסיף כסף עבור עציץ דקורטיבי אשר ניתן במתנה בחנות אחרת…).

 

מהירות המשלוח והאזור אליו ניתן להזמין

לאחר שמצאנו זר מתאים במחיר טוב, נשאר לנו רק לשים לסוג המשלוח המוצע. מהירות המשלוח הינה מרכיב חשוב ביותר במקרה של משלוחי פרחים – האם ניתן להזמין משלוח מידי אשר יגיע באותו יום ובתוך כמה שעות בודדות ליעדו? במקרה של לידה למשל, נרצה משלוח מידי יחסית אשר יגיע לאם הטרייה עוד באותו היום, וכמה שיותר מוקדם יותר טוב.

בנוסף – מהו האזור אליו ניתן להזמין משלוח? במידה ואנו מעוניינים להזמין זר פרחים למקום כלשהו בפריפריה, סביר להניח שמרבית החנויות אשר יופיעו ראשונות בהשוואת המחירים לא יוכלו לבצע את המשלוח, שכן הן ממוקמות במרכז הארץ. לכן, חשוב להתחשב מלכתחילה בקריטריון המיקום, ולחפש משלוחי פרחים באזור בו אנו מעוניינים.

 

 

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: קריטריונים להשוואת מחירים במשלוחי פרחים ברשת
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות