שיפוץ דירה מבטיח שיפור משמעותי באיכות החיים. השיפוץ נועד בדרך כלל להרחיב דירה קיימת, לשנות את האופי שלה או להתאים אותה לצרכים חדשים של המשפחה. היתרון של שיפוץ הוא כלכלי ופונקציונאלי: בניגוד לרכישה של דירה חדשה המלווה בהוצאה גבוהה, שיפוץ הוא תמיד ממוקד ויעיל יותר.

את השיפוץ כדאי לבצע עם אנשי מקצוע ברמה גבוהה המכירים את התחום ויודעים לבחור בין פתרונות עיצוב שונים. מעבר לכך, רצוי להתחיל את השיפוץ רק לאחר הגדרה של מסגרת תקציב וצרכים. כל משפחה הבוחרת לשפץ את הבית יכולה לבחור בסגנון אחר ולכן ההתאמה האישית היא חלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים.

ריצוף ושילוב עם דלתות

בכל הנוגע לריצוף, פרקטים מספקים את הפיתרון היעיל ביותר עבור שיפוץ של דירות, משרדים ומבנים. כיום ניתן לבחור בין סוגי משטחים שונים וליהנות מפתרון ריצוף עמיד לשנים רבות. אפשר לשלב ריצוף עץ עם ריצוף שיש או קרמיקה, להוסיף משטחי עץ במרפסת ובגינה או פשוט לרצף את הבית כולו עם קורות עץ מרשימות ועמידות.

מעבר לכך, פרקטים משתלבים נהדר עם דלתות פנים חדשות. היצע הדלתות היה בעבר מוגבל ולכן הרבה לקוחות לא השתמשו בהן בצורה נכונה. מצד שני, כיום יש כבר הרבה יותר סוגים של דלתות המתאימים לחדרים שונים בבית. אפשר לשפץ את הסלון ולהחליף דלת כניסה, להתמקד בשיפוץ של המטבח ולהחליף דלתות פנים של חדרי שירות ולהתייעץ עם מעצב פנים לגבי דלתות לחדרי שינה. לצפייה בדלתות פנים בחנות של סיני סטור לחץ כאן.

מהקירות ועד המדרגות

טווח האפשרויות עבור שיפוץ בית או דירה הוא כמעט בלתי מוגבל. דוגמא מצוינת לכך ניתן לראות באופן בו טפטים מודבקים מחדש על הקירות בתום השיפוץ. במקום לבנות קירות חדשים, להוריד את הסיד ולהוציא מאות שקלים על צבע, אפשר פשוט להדביק חיפוי במגוון עיצובים מרשימים. טפטים מייצרים אווירה מיוחדת בבית ולכן יש הם מועדפים על מעצבי פנים רבים. בנוסף, אי אפשר להתעלם מהאיכות שלהם ומהאופן בו הם שומרים על מראה מקורי ומרשים לאורך זמן רב.

אחד הטרנדים החדשים בשיפוץ בתים פרטיים הוא שימוש בחיפוי עץ למדרגות. זהו טרנד המתאים לבתים עם מספר קומות, אשר בעליהם מחפשים אחר דרך לשפץ את המדרגות מבלי להחליף אותן לחלוטין. החיפוי מולבש על המדרגות באמצעות שימוש בעץ משובח. חיפוי עץ למדרגות מעלה את ערך הנכס, עוזר לייצר בידוד אקוסטי וקל מאוד לתחזק ולנקות אותו. עלותו של החיפוי אינה גבוהה והיא בכל מקרה משתלמת יותר מבנייה חדשה של מערך מדרגות בתוך הבית או בחוץ.

לסיכום, עיצוב מחדש של הבית לאחר שיפוץ הוא תהליך ארוך הדורש לא מעט סבלנות ומשאבים. כדאי לבצע את התהליך הזה בצורה נכונה, להכיר את אפשרויות העיצוב השונות ובעיקר להתייעץ עם מומחים.

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: פתרונות עיצוב מקוריים במהלך שיפוץ דירה
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות