אודות PriceCall

אתר PriceCall (פרייסקול / פרייס קול) הוא אתר המרכז בתוכו מידע על שירותים שונים לאזרח, מוסדות, בעלי מקצוע ועוד מגוון רב של נושאים, לצורך קבלת מידע והצעות מחיר.

השירות מציע לגולשי האתר אפשרות לקבל שיחה נכנסת בתחום אשר הגולש בחר בו, לעשות בירורים על מנת להשוות מחירים, לקבל הצעות מחיר ולקבל מידע.

במקום לבזבז זמן ואנרגיה בחיפוש אחר בתי עסק, מוסדות או בעלי מקצוע ולאחר מכן לחכות זמן רב בטלפון, אתר פרייס קול מציע לגולשים את האפשרות לבחור תחום התעניינות, לשלוח פרטי התקשרות ולקבל שיחה נכנסת ממספר נציגים. השירות ניתן בחינם עבור הגולש והוא יקבל שיחות רק מעסקים המעוניינים לקבל פניות של לקוחות ולהשקיע בלחזור אליהם. הנכונות לחזור ללקוח מעידה בדרך כלל על בית עסק איכותי, מבוסס ומסודר.

פרייס קול מקשרים בין לקוחות לעסקים ובעצם נותנים שירות מאוד יעיל לגולש ומפנים לקוחות חדשים לבעלי עסק.

הגולש יכול להשוות בין מספר ההצעות שיקבל ולהחליט לגבי המחיר, פרטי השירות ועוד.

מצד המפרסם, פרייסקול נותנים שירותי פרסום ליצירת לקוחות, מיתוג ולידים. המפרסמים נהנים מחשיפה בפורטל הצעות מחיר של “פרייס קול” וברשת אתרי פרייס קול. בנוסף, המפרסמים נהנים משירות המספק לידים איכותיים ותקינים. פרייס קול מציעה עוד מגוון שירותים כגון בניית אתרים ושירותי פרסום ותרגום תבניות וורדפרס.

אתר פרייס קול הוקם בעקבות תהליך אורגני שבו יחס גבוה של לקוחות מייסדי האתר, אשר הינם עסקים עם נוכחות אינטרנטית ואשר צרכו עוד ערוצים לפרסום, הצעות מחירים ויצירת קשר עם לקוחות חדשים.

משרדי פרייסקול נמצאים בשכונת הכרם בתל אביב וניתן להתקשר בשעות היום למספר:
074-7039292 לכל בירור או שאלה. נשמח גם לקבל תגובות או הצעות לשיפור האתר או השירות.

הגולשים מוזמנים להמשיך לגלוש באתר שלנו ולנווט באמצעות התפריט הראשי, התפריט הצדדי, או דרך הטופס המהיר.

.המפרסמים מוזמנים להיות בקשר בטלפון או דרך הטופס בעמוד צור קשר

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: אודות PriceCall
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות