טיפול פנים – בוטוקס

מלא/י את הטופס לקבלת הצעות לטיפול בוטוקס

טיפול פנים בבוטוקס הוא טיפול קוסמטי יעיל להעלמת קמטים. הטיפול מתבצע בעזרת הזרקות בוטוקס למקום הרצוי, וכתוצאה הבוטוקס מותח את העור או מעבה את האיזור שאליו מוזרק לדוגמא: עיבוי שפתיים בעזרת בוטוקס.

טיפולי בוטוקס הפכו בשנים האחרונות לפופולארים וטרנדיים. הטיפולים בעזרת בוטוקס תופסים תאוצה מסביב לעולם, ובמיוחד בעולם הניתוחים הפלסטיים במערב.

טיפולי הבוטוקס הינם טיפולים קוסמטים רציניים, בהם הבוטוקס מוחדר לעורנו ועל כן עלינו להתייעץ עם רופא מומחה. כדאי לעשות השוואת בין המרפאות המספקות טיפולים בבוטוקס, על מנת לוודא את רמת אמינותם והמקצועיות שלהם.

למי מתאימים טיפולי בוטוקס?

תהליך הזרקת הבוטוקס בצורה מקומית לא מצריך הכנה מיוחדת מראש, או לחילופין זמן התאוששות לאחר הזרקת הבוטוקס. תהליך הזרקת הבוטוקס הוא תהליך קצר, אשר אורך בדרך כלל כ-15 דקות. ההשפעה של הבוטוקס בגוף מחזיקה עד מספר חודשים.

טיפולי בוטוקס בשנים האחרונות פונים לשני המינים, גם גברים וגם נשים. למעשה, הטיפול בבוטוקס מתאים לכל אחד ואחת שרוצים להעלים קמטים ו/או למתוח את העור. הבוטוקס מטפל גם בהזעת יתר ואפילו מיגרנות, ע”י הזרקת בוטוקס לאזור הרצוי.

כמה עולה הזרקת בוטוקס?

עלות טיפול של הזרקת בוטוקס (חד פעמית) נע בין 750 שקלים ל 4500 שקלים, תלוי בסוג הטיפול הרצוי בבוטוקס.

בוטוקס הוא הפתרון המודרני למלחמה בקמטים. אם גם אתם מתעניינים בזה, מלאו את הטופס עכשיו והתחילו לקבל הצעות מחירים לטיפולי בוטוקס באזור שתבחרו, אצל טובי המומחים לטיפולים אסטתיים בשימוש בבוטוקס.

מלאו עכשיו את הטופס וקבלו הצעות ופרטים לטיפולי בוטוקס ממומחים בתחום הבוטוקס.

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: בוטוקס
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות