מעבר דירה הוא על פי רוב תהליך הכרחי ומרגש (עוברים למקום מגורים חדש), אך במקרים רבים הוא יכול להיות גם מייגע, ואף לעלות לא מעט כסף. כולנו מעוניינים להעביר את תכולת הבית שלנו בצורה הטובה ביותר, באופן יעיל ומהיר מצד אחד, אך כך ששום פריט לא ייפגע במהלך ההעברה מצד שני.

קיימות חברות רבות אשר מתמחות בהובלת חפצים והעברת תכולה של בית או דירה – חלקן מציעות שירות מלא הכולל גם אריזה ופריקה של הציוד כולו, חלקן מציעות שירות חלקי בלבד וכד’. בעוד נרצה כמובן לקבל את המחיר הטוב ביותר וגם להבטיח כי מדובר בחברת הובלה איכותית אשר תשמור על הדברים האישיים שלנו בעת ההעברה, אנחנו יכולים לקחת על עצמנו חלק מהעבודה ובכך גם לחסוך בהוצאות המעבר, וגם להבטיח כי הדברים החשובים לנו מטופלים בצורה עדינה וטובה, כך שלא יינזקו במהלך המעבר.

 

ארזתם לבד? קרטונים איכותיים לאריזה ופתרונות להגנה על החפצים השבירים

על מנת לחסוך בהוצאות המעבר, כדאי שנחפש אחר חברת הובלות אשר מציעה מחירים אטרקטיביים, אך אינה מסכנת את הדברים שלנו בתמורה למחיר הנמוך. כיצד נוכל לדעת האם החפצים שלנו בסכנה? בין אם אנחנו אורזים לבד ובין אם נשכור חברת הובלות אשר מבצעת גם את האריזה, איכות הקרטונים ופתרונות האריזה בהם נעשה שימוש יקבעו רבות בנוגע למצב בו הציוד שלנו יגיע אל יעדו.

גם אם אתם עורכים השוואת מחירים בין חברות הובלה שונות, אל תתביישו ונסו לברר באילו פתרונות אריזה בדיוק הם משתמשים. אנשים רבים לא מבינים כי קרטונים איכותיים ומתאימים בגודלם, כמו גם אמצעים שונים להגנה על ציוד שביר ורגיש (דוגמת ה”פצפצים” המפורסמים וכד’), הם מה שיעשה את ההבדל בין מעבר דירה שקט ונעים בסופו הכל עובר בצורה חלקה, לבין מעבר קטסטרופאלי בו אנו עלולים לאבד את שלמותם של כמה מהחפצים האהובים עלינו.

 

דואגים לפתרונות אריזה לבד ובכך מוזילים עלויות

עבור מי שמעוניין גם להוזיל את עלויות המעבר וגם להבטיח מעבר חלק ובטוח לציוד שלו, ניתן לנסות ולהגיע להבנה מסוימת עם חברת ההובלות, לפיה אתם תדאגו לפתרונות האריזה (ואולי גם לאריזה עצמה של החפצים הרגישים ביותר), ובכך תורידו ממחיר ההובלה כולה. כך, אתם יכולים לדאוג לאריזות שונות כמו קרטונים. קרטונים קשיחים ועמידים, אשר יתאימו בדיוק לחפצים שלכם. את מחיר הקרטונים ופתרונות ההגנה והריפוד השונים תוכלו לנכות ממחיר ההובלה הכולל, ובכך אתם בעצם לא משלמים יותר, אלא פשוט לוקחים על עצמכם חלק מתהליך ההובלה.

גם אם אינכם מעוניינים לדאוג לקרטונים ופתרונות האריזה בעצמכם, תוכלו לפחות לוודא כי אתם שוכרים חברת הובלות מקצועית אשר תדאג לדברים שלכם בצורה בטוחה וטובה. במידה וחברת ההובלה עושה את כל העבודה בעצמה (כולל תהליך האריזה הרגיש), וודאו כי המובילים משתמשים באמצעי אריזה איכותיים, ואינם חוסכים בחומרים בכל הנוגע להגנה וריפוד החפצים שלכם.

 

בסופו של דבר, גם אם הובלת הדירה תעלה מעט יותר, זה שווה את זה, אך ורק במידה ואתם מוודאים כי החפצים שלכם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות.

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: כמה עולה לנו מעבר דירה?
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות