פעמים רבות בחיים אנו נמצאים במצב בו אנו זקוקים לשירותי הובלות – כאשר אנחנו עוברים דירה, כאשרמעבירים את המשרדים של העסק למקום אחר, כאשר יש לנו כמה פרטי ריהוט גדולים שעלינו להעביר ממקום למקום וכד’. בדיוק כמו בכל שירות או מוצר אחר שאנו צורכים, גם במקרה של הובלות כדאי ומומלץ ביותר לבצע השוואת מחירים. גם כאן, החיסכון צפוי להיות משמעותי עקב השוואת מחירי מובילים ובחירה במוביל המתאים והמשתלם ביותר עבור הצרכים הספציפיים שלנו.

סוג ההובלה הרצויה ותנאיה – דגשים בהשוואת מחירי הובלות
כמובן שבעת ביצוע השוואת מחירים בין מובילים שונים כדאי שנתייחס למספר פרמטרים חשובים ורלבנטיים, על מנת לקבל את העסקה הטובה ביותר עבורנו.

בתור התחלה, יש לערוך השוואת מחירים על פי האזור בו אנו צריכים את ההובלה. במקרה בו אנו מובילים מאזור אחד בארץ לאזור אחר, כדאי לבדוק מובילים הפועלים הן בנקודת המוצא והן בנקודת היעד. לדוגמה, אם אנחנו עוברים מתל אביב לירושלים, כדאי שנבדוק גם הובלות בירושלים וגם בתל אביב. אי אפשר לדעת היכן נמצא את המוביל עם ההצעה האטרקטיבית והמתאימה ביותר לצרכינו.

קריטריון חשוב על פיו יש לערוך את השוואת המחירים הוא כמובן סוג ההובלה – קיימים סוגים שונים של מובילים המציעים סוגים שונים של הובלות. מה בדיוק אנחנו צריכים להעביר? האם אנחנו מעבירים תכולת בית שלם? תכולת משרד? רק מקרר או ארון? עבור כל מקרה ייתכן כי נמצא מוביל אחר אשר יציע מחיר ותנאים אטרקטיביים יותר, לכן כדאי לחפש על פי סוג ההובלה הרצויה – הובלה לבית, הובלה משרדית, הובלות קטנות וכד’.

עלינו לקחת בחשבון גם את תנאי ההובלה, ולסכם אותם מראש, לפני שסגרנו ושילמנו. תנאים אלו כוללים למשל נקודות חשובות כגון – האם אנחנו אורזים את כל תכולת ההעברה או שחברת ההובלה מבצעת גם את האריזה? מהי סוג האחריות שמציע המוביל עבור חפצים שעלולים להינזק בעת ההובלה? האם אותו מוביל יכול להתחייב על יום ושעה ספציפיים להעברה אשר מתאימים לכם?

חשוב להתחשב בתנאים השונים בעת ביצוע השוואת מחירים, ולא פשוט לחפש את המחיר הזול ביותר. בסופו של דבר, מחיר זה עלול להתגלות כבלתי משתלם, אם תנאי העסקה לא יתאימו לצרכים שלכם.

לסיכום, בין אם אתם זקוקים להובלה בינלאומית מתל אביב לניו יורק או הובלות קטנות בירושלים ,להובלת מקרר משכונה אחת בעיר לשכונה אחרת או להעברה גדולה של תכולת המשרדים בהם אתם עובדים, הכל מתחיל בביצוע השוואת מחירים יסודית, בהתחשב בסוג ההובלה הרצוי ובתנאים המתאימים ספציפית לצרכים שלכם.

הצעות מחירים מבתי עסק למידע והצעות מחיר בתחום: השוואת מחירי הובלות
מלאו טופס לקבלה של עד 5 שיחות
שלח לי הצעות